Staipsniai apie vaikus, apie kūryba, vaikų lavinimą ir visus nuotykius gyvenant su vaikais. 

ADVENTO KALENDORIŲ PASIDARYTI GALI KIEKVIENAS. Dėžutės šablonas, užduotys – viskas ko reikia vienoje vietoje

Liko vos dvi rudens dienos ir pradėsime lukštenti advento kalendorius. Bet jei jūs tokio dar neturite, nesijaudinkite, dar ne vėlu, ir galite jį pasigaminti iš pačių paprasčiausių priemonių, kurias tikėtina turite savo namuose.  

ŽAIDIMAI, KURIE ĮTRAUKIA IR SUBURIA PRADINUKUS PERTRAUKŲ METU

Vaizdas, kai pradinukai per pertraukas išsitraukia ir “įkrenta” į mobiliuosius telefonus, jau nebestebina, bet labai liūdina. Mobilieji telefonai išties puiki susisiekimo priemonė, kai reikia palaikyti ryšį su vaiku dėl saugumo, bet ne kiekvienas vaikas geba telefoną naudoti išmintingai ir ne visiems pavyksta savarankiškai riboti laiką praleidžiamą žaidžiant telefonu.
Norėdami nukreipti vaikų dėmesį nuo telefonų pertraukų metu, jūs turėsite pasiūlyti kitą objektą, kuris pritrauktų jų dėmesį.   

KOKIU ADRESU SIŲSTI LAIŠKĄ KALĖDŲ SENELIUI, KAD SULAUKTUMĖTE ATSAKYMO

Mielas, Kalėdų senelį, - taip prasideda tūkstančiai nuoširdžiausių laiškų, rašomų lapkričio ir gruodžio mėnesį. Laiškai keliauja pas pačius tikriausius Kalėdų senelius į Laplandiją, Kanadą, Vokietiją. Kurioje šalyje dabar Kalėdų senelis pats tikriausias, niekas nežino, bet visi džiaugiasi jei gauna atsakymus. 

LOGOPEDO PATARIMAI APIE SMULKIOSIOS MOTORIKOS LAVINIMUI TINKAMUS ŽAISLUS

Dažnai tėvai iš įvairių specialistų girdi apie vaikų smulkiąją motoriką. Bet nevisuomet žino kas tai yra ir koks vaidmuo tenka smulkiąjai motorikai lavinant vaiko kalbinius ir intelektinius gebėjimus. 

Pataria logopedinio kabineto „KALBĖK“ logopedė Jolanta Repšienė