Prekių pristatymas

 •  Užsakymus už 75 Eur ir daugiau pristatome NEMOKAMAI (Visoje Lietuvoje išskyrus Neringą)

  Pristatymo būdai:

  Prekes pristatome naudodamiesi kurjerių  ir Omniva paštomatų paslaugomis. Prekes su kurjeriu pristatome į namus, darbovietę, ar kitu Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvoje už 3 € mokestį.  Jei norite prekes gauti jums patogiu metu, rinkitės Omniva paštomatų paslaugas ir atsiimkite prekes artimiausiame paštomate. Paslaugos kaina - 2,49 € . Pristatant prekes į Neringą, pristatymo kaina derinama individualiai.

  Pristatymo terminai ir sąlygos:
  • Užsakymą pristatysime per terminą, kuris nurodytas prie prekės.
  • Jei užsakomos kelios prekės su skirtingu pristatymo terminu, tai visas užsakymas bus pristatytas per terminą, kokį turi prekė su ilgiausiu pristatymo terminu.
  • Apie pristatymą kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.
  • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

  SVARBU: Prekių pristatymo metu, patikrinkite ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas, nepažeistas. Jei įtariate, kad siunta gali būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktu pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai pažeistą prekę. Informuokite Tirlimpampam.lt darbuotojus e-paštu: info@tirlimpampam.lt arba telefonu: +370 605 55232, Jums bus suteikta pagalba ir siunta išsiųsta iš naujo.